18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adbuster także przeciw firmie Sokołów

deluxe • 2013-08-26, 01:44
Wielka akcja polskich youtuberów :D

rew123321

2013-08-26, 13:33
MówięPrawdę napisał/a:

jaka wiocha. Ja pie**ole!!! Kogo interesuje konflikt jakiś downów z rzeźnią. Te vlogi i vlogerzy są ch*jowi, a sprawa interesująca jak fabuła trudnych spraw


akurat niektóre odcinki mają odlotowe historie

bezrobotny_alkoholik

2013-08-26, 13:37
Taki test może wykonać tylko Testoviron, bo tylko on jako jedyny nie boi się prokuratora.

T0B1

2013-08-26, 13:42
Converter napisał/a:



a teraz spójrz na to z innej strony. tak wiadomo każdy ma prawo do swojego zdania i może mówić co chce, tyle że tego gotującego człowieczka z pedalskim głosikiem ogląda tam kilkaset tysięcy gimbusów, ludzi normalnych itp itd i może wśród nich są ludzie, którzy np nie jedli wyrobów danej firmy. A powszechnie wiadomo że w internetach przeważnie są ludzie podążający jak stado baranów za jakimś tam wybranym przez nich guru i modą - czy to pociski na ciapaczków, czy tam maćki z klanu, więc dlaczego jakaś firma która latami pracowała na swoją renomę ma teraz tracić bo jakiemuś pedałkowi który myśli że upichci jakieś gówno i wrzuci na yt nie zasmakował ich wyrób?


Żyjesz wśród pedałów, że wszędzie ich widzisz i każdego tak nazywasz? Czy może wyzywanie wszystkich dookoła to syndrom krótkiego fiuta? :lodowka:

Toszmasz napisał/a:

Tak k***a ludzie więcej, skąd ja k***a wiedziałem, że ktoś to wrzuci. Ludzie no k***a no... Cokolwiek wyjdzie na YT, od razu będziecie wrzucać?

edit. zresztą j***ć


Masz takie kółko na myszce i przycisk Page Down na klawiaturze. I wiesz co? Obie te rzeczy świetnie nadają się do Twojego problemu. Naucz się tylko ich używać.

ni...........go

2013-08-26, 14:08
Doj***ć autotune'a i mamy kolejne gwiazdy disco polo! :amused:

MtKrybnik13

2013-08-26, 14:15
Generalnie to że w mięsie wielu producentów jest chemia etc. to żadna nowość. Natomiast Piotr po prostu wykorzystał prawo do wolności słowa i poniesie za swoje słowa konsekwencję. Nie ma tak na prawdę dowodów że Sokołów dodaje cokolwiek do tego rzeczonego tatara więc w świetle prawa to co zrobił vloger jest przestępstwem. Będę uradowany jeśli sokołów wygra sprawę, może jakaś część zrozumie że wolność słowa to prawo do mówienia wszystkiego, ale też obowiązek wzięcia odpowiedzialności za to co się mówi.

MrBlackHat

2013-08-26, 14:15
McMenel napisał/a:


Teraz zadam ci pytanie co bardziej szkodzi wizerunkowi firmy i produktu. To że jakiś gościu z pedalskim głosikiem, jak to ująłeś, powie że po danym produkcie się świeci czy cała ta chora sytuacja z pozwaniem go. Zdradzę ci jedną małą tajemnicę. Choć interesuję się kuchnią o tym vlogerze nie słyszałem. Teraz kiedy wyszła ta sytuacja z Sokołowem pierwszy raz widziałem jego video. Abstrah*jąc od tego czy miał rację czy nie , cała ta sytuacja wywołana przez Sokołów jest tak straszną i kompletną klapą PR-ową aż zęby bolą. Tak mają teraz przyklejoną łatkę Sądołowa i przej***ny PR przez następne kilka miesięcy. Nie wiem jaki jest największy poziom głupoty zanotowany na świecie ale sądzę że ktoś odpowiedzialny za PR w Sokołowie właśnie osiągnął szczyt głupoty który nie zostanie pobity przez następnych parę wieków.



Aj głupi wy wszyscy głupi jak but. Jaka klapa PR-u? Zadajmy sobie pytanie kto statystycznie kupuje mięso? Gimbus który 90% czasu traci na oglądanie swoich "idoli" w ich vlogach czy ich matki, ojcowie, babki i dziadkowie którzy nie słyszeli o tym kolesiu od gotowania z internetu, tym bardziej nie widzieli jego filmików. Ale jak taka babcia w TV zobaczy że walczą o swoje, to pomyśli że chcą udowodnić że ich produkty są dobre to znaczy że tak jest. A gimbusy i tak w 95% nie będą mieli nic do gadania w sprawie tego czy wpieprzają parówki z Sokołowa i kotlety z ich mięsa czy z innej firmy. Ale wielcy "vlogerzy" maja o czym mówić i co sprzedawać. Minie miesiąc i już każdy będzie w dupie miał swojego "kolegę' po "fachu". A jakie zamieszanie o ACTA było, a jakie o Grażynę Żarko, a tym czasem USTAWA PRZECIWKO HEJTEROM, statystyczny sadol będzie mógł teoretycznie pozwać (bo nie wiadomo jak z Tym w praktyce będzie) kogoś za to że ten w komentarzu na sadisticu nazwał go głupim ch*jem. Czyli to samo co w przypadku sokołowa i tego pedała tylko w mikro skali, ale to nie jest atak na wolność słowa, o tym nikt nie mówi, atakiem jest to że rzeźnik pozwał jakiegoś szkodnika z internetu.
Widzę że niektórzy to tu osiągają swoimi komentarzami szczyt głupoty jakiego jeszcze nie widziałem.

p.s: Wolność słowa wolnością słowa, ale za swoje słowa trzeba też umieć ponieść konsekwencje.

McMenel

2013-08-26, 16:30
MrBlackHat napisał/a:



Aj głupi wy wszyscy głupi jak but. Jaka klapa PR-u? Zadajmy sobie pytanie kto statystycznie kupuje mięso? Gimbus który 90% czasu traci na oglądanie swoich "idoli" w ich vlogach czy ich matki, ojcowie, babki i dziadkowie którzy nie słyszeli o tym kolesiu od gotowania z internetu, tym bardziej nie widzieli jego filmików. Ale jak taka babcia w TV zobaczy że walczą o swoje, to pomyśli że chcą udowodnić że ich produkty są dobre to znaczy że tak jest. A gimbusy i tak w 95% nie będą mieli nic do gadania w sprawie tego czy wpieprzają parówki z Sokołowa i kotlety z ich mięsa czy z innej firmy. Ale wielcy "vlogerzy" maja o czym mówić i co sprzedawać. Minie miesiąc i już każdy będzie w dupie miał swojego "kolegę' po "fachu". A jakie zamieszanie o ACTA było, a jakie o Grażynę Żarko, a tym czasem USTAWA PRZECIWKO HEJTEROM, statystyczny sadol będzie mógł teoretycznie pozwać (bo nie wiadomo jak z Tym w praktyce będzie) kogoś za to że ten w komentarzu na sadisticu nazwał go głupim ch*jem. Czyli to samo co w przypadku sokołowa i tego pedała tylko w mikro skali, ale to nie jest atak na wolność słowa, o tym nikt nie mówi, atakiem jest to że rzeźnik pozwał jakiegoś szkodnika z internetu.
Widzę że niektórzy to tu osiągają swoimi komentarzami szczyt głupoty jakiego jeszcze nie widziałem.

p.s: Wolność słowa wolnością słowa, ale za swoje słowa trzeba też umieć ponieść konsekwencje.



Samś głupi jak PR Sokołowa. Dzisiejszy gimbus to jutrzejszy klient.

MrBlackHat

2013-08-26, 17:18
McMenel napisał/a:



Samś głupi jak PR Sokołowa. Dzisiejszy gimbus to jutrzejszy klient.



Oh ah, miażdżąca siła argumentów, rozumiem że na całe życie zapamiętasz jak to sokołów skrzywdził biednego pana vlogera i sprawi to że do końca życia będziesz stronił od produktów Sokołowa, tak samo zapamięta to reszta. Tym bardziej że dużo wody w rzekach upłynie nim te gimby zaczną kupować mięso. Tym bardziej że im więcej wsparcia ma pan vloger tym w większe gówno pakują go jego "koledzy" bo im głośniej o tym będzie tym bardziej sokołów będzie chciał go udupić. W przeciwnym wypadku sprawa rozeszła by się zapewne po kościach. Tym bardziej 150tysi odszkodowania w Polskim sądownictwie, kto to słyszał, nie jesteśmy w USA, chociaż dla pana vlogera może i lepiej bo wtedy za gorsze głupoty mógł by zostać skazany na miliony zielonych.

Blizzard93

2013-08-26, 18:34
MrBlackHat napisał/a:



Aj głupi wy wszyscy głupi jak but. Jaka klapa PR-u? Zadajmy sobie pytanie kto statystycznie kupuje mięso? Gimbus który 90% czasu traci na oglądanie swoich "idoli" w ich vlogach czy ich matki, ojcowie, babki i dziadkowie którzy nie słyszeli o tym kolesiu od gotowania z internetu, tym bardziej nie widzieli jego filmików. Ale jak taka babcia w TV zobaczy że walczą o swoje, to pomyśli że chcą udowodnić że ich produkty są dobre to znaczy że tak jest. A gimbusy i tak w 95% nie będą mieli nic do gadania w sprawie tego czy wpieprzają parówki z Sokołowa i kotlety z ich mięsa czy z innej firmy. Ale wielcy "vlogerzy" maja o czym mówić i co sprzedawać. Minie miesiąc i już każdy będzie w dupie miał swojego "kolegę' po "fachu". A jakie zamieszanie o ACTA było, a jakie o Grażynę Żarko, a tym czasem USTAWA PRZECIWKO HEJTEROM, statystyczny sadol będzie mógł teoretycznie pozwać (bo nie wiadomo jak z Tym w praktyce będzie) kogoś za to że ten w komentarzu na sadisticu nazwał go głupim ch*jem. Czyli to samo co w przypadku sokołowa i tego pedała tylko w mikro skali, ale to nie jest atak na wolność słowa, o tym nikt nie mówi, atakiem jest to że rzeźnik pozwał jakiegoś szkodnika z internetu.
Widzę że niektórzy to tu osiągają swoimi komentarzami szczyt głupoty jakiego jeszcze nie widziałem.

p.s: Wolność słowa wolnością słowa, ale za swoje słowa trzeba też umieć ponieść konsekwencje.



Sam kolego jesteś głupi jak but ;) Po pierwsze, to ktoś już wspomniał, że ten gimbus będzie przyszłym klientem. Wystarczy że za parę lat pójdzie na studia i wtedy mamusia mu już zakupów robić nie będzie. Że za parę lat zapomni o sprawie? Wystarczy że w głowie będzie mu coś świtać że Sokołów jest ch*jowy i wybierze innym produkt.

A po drugie to naprawdę myślisz, że większość widzów oglądających "Kocham Gotować" (podpowiem - jest to program kulinarny ;) ), to gimbusy ? Serio uważasz, że 13 Maciek przychodząc ze szkoły do domu ogląda jakiego tatara warto kupić, jak zrobić proste danie z makaronu, czy które parówki są najlepsze? Bicz plis...

Sokołów odpie**olił sobie ładny strzał w kolano i należy mu się nauczka ;)

MrBlackHat

2013-08-26, 19:00
Blizzard93 napisał/a:



Sam kolego jesteś głupi jak but ;) Po pierwsze, to ktoś już wspomniał, że ten gimbus będzie przyszłym klientem. Wystarczy że za parę lat pójdzie na studia i wtedy mamusia mu już zakupów robić nie będzie. Że za parę lat zapomni o sprawie? Wystarczy że w głowie będzie mu coś świtać że Sokołów jest ch*jowy i wybierze innym produkt.

A po drugie to naprawdę myślisz, że większość widzów oglądających "Kocham Gotować" (podpowiem - jest to program kulinarny ;) ), to gimbusy ? Serio uważasz, że 13 Maciek przychodząc ze szkoły do domu ogląda jakiego tatara warto kupić, jak zrobić proste danie z makaronu, czy które parówki są najlepsze? Bicz plis...

Sokołów odpie**olił sobie ładny strzał w kolano i należy mu się nauczka ;)




O kolejny "Intelygent" co daje rzeźnikowi nauczkę w internecie. "Sam kolego jesteś głupi jak but ;) " oj przepraszam że uraziłem wątłe ego. Jak gimbus pójdzie an studia to będzie wpie**alał gorsze świństwa jak małpa kit i z uśmiechem na ustach mówił jakie to dobre. I tak samo ja i Ty codziennie gorsze gówna wpie**alamy nie wiedząc o Tym. A czy naprawdę myślisz że człowiek rozsądny nie wie że szynka za 20zł/kg to nie szynka? Słyszałeś może coś o tym że ponoć nikt kto pracował w jakichkolwiek zakładach mięsnych, mięsa ze sklepu nie ruszy? I tak naprawdę nie chodzi tylko o jedna firmę, a o cały przemysł. A większość najeżdża na sokołów bo "to jest modne", tym bardziej nie mając pojęcia o temacie, czyt. nie kupując mięsa na codzień?

To...........sz

2013-08-26, 19:53
@unimator Dużo mi to da, jak niżej będzie jakiś vine, potem jakiś inny youtuber. k***a chcę obejrzeć adbustera, to wchodze na YT i go oglądam...

Blizzard93

2013-08-26, 21:03
MrBlackHat napisał/a:




O kolejny "Intelygent" co daje rzeźnikowi nauczkę w internecie. "Sam kolego jesteś głupi jak but ;) " oj przepraszam że uraziłem wątłe ego. Jak gimbus pójdzie an studia to będzie wpie**alał gorsze świństwa jak małpa kit i z uśmiechem na ustach mówił jakie to dobre. I tak samo ja i Ty codziennie gorsze gówna wpie**alamy nie wiedząc o Tym. A czy naprawdę myślisz że człowiek rozsądny nie wie że szynka za 20zł/kg to nie szynka? Słyszałeś może coś o tym że ponoć nikt kto pracował w jakichkolwiek zakładach mięsnych, mięsa ze sklepu nie ruszy? I tak naprawdę nie chodzi tylko o jedna firmę, a o cały przemysł. A większość najeżdża na sokołów bo "to jest modne", tym bardziej nie mając pojęcia o temacie, czyt. nie kupując mięsa na codzień?



I tutaj kolego ch*jowo trafiłeś, bo mój ojciec pracuje w zakładzie masarskim ;) Więc wiem jak wygląda to od środka, wiem co kupować i zdaję sobie sprawę że czasem warto zapłacić więcej i jeść rzeczy, których pochodzenia jesteś pewien ;) Więc nie pie**ol mi tu internetowy "znafco" jak wygląda przemysł mięsny w Polsce i co ja jem ;)
A "nauczka w internecie" potrafi taką firmę baaaardzo zaboleć. Przykład ? Między innymi nc+ dostało po dupie dzięki internetowi, adidas zamalowując swoją reklamą ścianę w Warszawie, na której były całkiem niezłe graffiti dostał za to, za pośrednictwem internetu tak po dupie, że później musiał przepraszać, co by klienci się od niego nie odwrócili ;) Uwierz mi przez internet można niezłego syfu niejednej firmie narobić, a Sokołów podając tego ziomka do sądu sam sobie strzelił w kolano ;)

Poza tym powtarzam Ci po raz drugi, gimbusy nie są większą częścią widowni "Kocham Gotować".

kuber89

2013-08-27, 01:32
jak czytam niektore wypowiedzi to mi sie noz w kieszeni otwiera co macie do typka? nierobi nic zlego pokazuje jak gotuje czasem jakies testy zrobi i tyle a to ze sie sokolow doj***l to jakas bzdura rownie dobrze reszta firm tez mogla by sie dojebac z ktorymi robil testy albo tak samo do ad bustera mogli by sie dojebac a tez nic zlego nierobi . smiejecie sie z typka bez powodu a sami jestescie j***nym dnem ..

coopra

2013-08-27, 10:21
To nie była opinia, a pozerstwo i obrażanie. Jest różnica między powiedzeniem "nie kupujcie tego, bo wg mnie to obrzydliwe" od porzygania się na pokaz. Nie został oksarżony za opinię, a za udawanie frajera i "francuskiego pieska".

T0B1

2013-08-27, 10:29
Toszmasz napisał/a:

@unimator Dużo mi to da, jak niżej będzie jakiś vine, potem jakiś inny youtuber. k***a chcę obejrzeć adbustera, to wchodze na YT i go oglądam...


Zobacz na ilość piw, jaki ten temat posiada. I teraz uświadom sobie, że wszyscy mają w dupie głos mniejszości (poza tą mniejszością, ale domyślam się, że wiesz o co chodzi). Mi też się nie podoba, iż ktoś rozpowszechnia czyjś produkt jak pudelek rozsiewa plotki.
Ale takie wrzucanie filmów nie służy tylko nabiciu sobie piw (bo z reguły takie są intencje autorów). Zobacz jaka dyskusja z tego wyszła pod tematem.

coopra napisał/a:

To nie była opinia, a pozerstwo i obrażanie. Jest różnica między powiedzeniem "nie kupujcie tego, bo wg mnie to obrzydliwe" od porzygania się na pokaz. Nie został oksarżony za opinię, a za udawanie frajera i "francuskiego pieska".


Ehh... kolejny co chce sobie fujarę wydłużyć mieszając wszystkich z błotem :emo: . Jeśli już tak bardzo chcesz wiedzieć (za pewne nie pokusiło Cię do obejrzenia filmu, no bo jak - każdy w sieci co wystawia twarz to zaraz pedał) to porzygał się od normalnego mięsa, a nie tego z Sokołowa.