18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - między ciszą, a ciszą...

karolcba • 2013-05-16, 12:50
Konfrontacja stoperów do uszu?

90luckypl

2013-05-17, 06:45
Podzałujdzie mnie wszyscy w dubę chejterzy. zablokuje wam zaraz płyte głównom!

cerox

2013-05-17, 06:59
kaktuz napisał/a:

majorbień popieram całkowicie i bezsprzecznie

dodam jeszcze ze nie trawie tego gowna i przynajmniej na sadolu moglibyście mi tego oszczedzic



jak go widzisz to scrolluj dalej, a nie pie**olisz głupoty

Bukka

2013-05-17, 07:13
To jest akcja "musicforlife.pl"; większość znanych jutuberów robi o tym filmik, akcja datków dla głuchych. A w tym filmiku mieliście sie poczuć jak głusi.

xenofantor

2013-05-17, 07:48
żądam opcji ignorowania tych gównianych filmików

CJ...........ac

2013-05-17, 08:26
On juz się skonczył

Szerokikarq

2013-05-17, 11:06
straatveger napisał/a:

@up nie wiem ale ten pedał buster dorobił się chaty za 180 tysięcy za te głupoty



Skończ gadać głupoty, skoro znaleźli się ludzie, którzy mu za to płacą to czemu ma nie brać? W robocie też siedzisz po 8-12h za dobre słowo? To, że chłopak ma trochę oleju w głowie i nie musi tyrać na dwie zmiany to nic złego.

P.S. 180 tys. na dom to nie wiele, życzę Ci, abyś kiedyś się o tym przekonał.

kulwon przez f

2013-05-17, 11:24
Cytat:

@up nie wiem ale ten pedał buster dorobił się chaty za 180 tysięcy za te głupoty


znowu szkopska zawisc i zazdrosc, naprawde wszystkie helmuty sa takie same? zyja w lepiankach z gowna i nie moga zniesc, ze ktos ma lepiej?

typo

2013-05-17, 11:36
@UP: przecież chodzi o to, że dorobić mżna się w tym kraju tylko na poważnych rzeczach. Wiesz, jakby pisał wiersze, uzdrawiał służbę zdrowia, był piewcą kultury katolickiej, to co innego.

To dlatego tu jest tak k***a SMUTNO. Zamiast się cieszyć, ze ktoś sobie wybudował chatę za wrzucanie filmików do neta ... ale to wymaga wyższych uczuć, odrobiny zastanowienia i zadowolenia z siebie. Jak ktoś jest permanentnie nieszczęsliwy i zaglada innym do portfela to potem wychodzi karłowatość umysłowa.

Ant1984

2013-05-17, 11:55
W "nie słyszę" nie wymienił swojej dziewczyny :) Pewnie spoko z niej dziewucha ;)

Dziadek

2013-05-17, 12:57
Się żółte zrobiły :D

skizo

2013-05-17, 13:30
@straatveger kto cię ulepił stary? Gdybyś oglądał jego początki to zauważył byś ,że od początku tam mieszkał.

Bez jaj, to ,że napisałeś co napisałeś to chyba w każdym temacie musi być tak ,że ktoś pokazuje typową polską żółć. I co gorsza ktoś daje za to już kilkanaście piw...

A niech zarabia na tym życzę mu żeby zarabiał miliony na tym, udało mu się i ch*j! Mi też się może uda może nie.



Jakie to typowe i żałosne u nas Polaków...

skwarkomen1

2013-05-17, 16:29
straatveger napisał/a:

@up nie wiem ale ten pedał buster dorobił się chaty za 180 tysięcy za te głupoty


Jesteś zwykłym naiwniakiem który wierzy w to co jest napisane na socialblade według tej strony zarabiam średnio 10k$ rocznie a jakoś przez ostatni rok zarobiłem nie całe 2k zł