18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Absurdalna lewacka lesbo-feministka

~Velture • 2017-02-15, 12:03
Kanada.
Przewodnicząca liberalnej partii Ontario postanowiła pojechać z wizytą do meczetu w którym kilka tygodni temu doszło do strzelaniny gdzie muzułmanin strzelał do innych muzułmanów.

Ta otwarcie przyznająca się do homoseksualizmu lewacka feministka chciała przekonać muzułmanów do tolerancji i równości kobiet.

Miała pewnie nadzieję, że zostanie powitana równie radośnie jak na paradach tęczowców i wysłuchana...



Niestety nie doznała fali entuzjazmu płynącego z religii pokoju.
Została zmuszona aby siedzieć z tyłu sali w rogu.

Radość z multikulti malująca się na jej twarzy jest bezcenna.
Zobaczcie jaka jest szczęśliwa. Przyjrzyjcie się. Tak wyglądają spełnione lewaki w swojej ideologii multikulti.



źródło: http://louderwithcrowder.com/kathleen-wynne-mosque-corner/

is...........ay

2017-02-15, 12:14
Rozstrzelali ją?
Nie? To na ch*j to tu wrzucasz?

TB303

2017-02-15, 12:20
Ciekawe czy dalej jest taka pro-tolerancyjna. Pewnie tak, bo one wszystkie są popie**olone.

KillerLaugh

2017-02-15, 12:20
Wtargnęła lesba do meczetu, miejsca kultu religijnego wyznawców, którzy otwarcie nawołują do zabójstw sodomitów i w ogóle niewiernych. Ten obrazek ze skrępowanymi rękami i stopami z palcami ledwo sięgającymi podłoża jest nader wymowny. Czeka się ona spodziewała?

nowynick

2017-02-15, 12:31
Się niech ciesz że to Kanada nie Iran, bo już by nie żyła...

maxximal

2017-02-15, 16:32
Nic mnie ona nie obchodzi

hommer123

2017-02-15, 16:37
Velture napisał/a:


Została zmuszona aby siedzieć z tyłu sali w rogu.



No przej***na kara. Jak w przedszkolu - DO KĄTA! :lol:

BreivikNaPrezydenta

2017-02-15, 16:43
Fake news.

Siedział tylko podczas modłów, a pózniej dał normalne przemówienie.

Z lokalnej gazety:

"While the men prayed, she sat patiently in the back corner of the mosque waiting to say the words many in the room were so thankful to hear."

Łykacie wszystko jak studentka na erazmusie.

TB303

2017-02-15, 17:05
@BreivikNaPrezydenta
A kto powiedział, że Twoje źródło jest tym rzetelniejszym. Nie wiesz tego - nikt tego nie wie.

Mom and Death

2017-02-15, 17:05
A ch*j mnie jakaś chora p*zda interesuje?

BreivikNaPrezydenta

2017-02-15, 17:17
TB303 napisał/a:

@BreivikNaPrezydenta
A kto powiedział, że Twoje źródło jest tym rzetelniejszym. Nie wiesz tego - nikt tego nie wie.



Zdajesz sobie sprawę z tego że są inne zdjęcia z tego "eventu" poza tymi w temacie? A, no i jest jeszcze nagranie wideo i transkrypt przemówienia.

Poszukaj w Google: "Premier Kathleen Wynne displays grace at mosque"

józekdeluxe

2017-02-15, 17:53
Dobrze, że dodałeś epitet "lewacka" do opisu tej homoseksualnej feministki, bo w pierwszej chwili pomyślałem, że to jakaś faszystowska k***a.

mormakill

2017-02-15, 18:14
@Up faszyzm to też lewica „Wszystko w Państwie, nic poza Państwem, nic przeciw Państwu” -B.Mussolini

bollol_stern

2017-02-15, 19:53
Czytałem na jakimś blogu z Wielkiej Brytanii, że lewicowa ekstrem odstawiła manifestację, gdzie udawali muezina i allahu akbar wzywali. Zrobili z logiki dz**kę, żeby ukarać nietolerancyjnych białych, postanowili solidaryzować się z islamami.

Adulka

2017-02-15, 19:54
Prawda jest taka że dopóki ludzie nie mają interakcji z daną kulturą to jest tolerancja...