18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

7 ponownie wkracza do akcji

tocojestwolne • 2014-04-29, 18:26
Na portalu zobaczyłem już kilka innych filmików o kurierach, może to były prawdziwe wydarzenia lub ściemy lecz dodam jeszcze jeden do kolekcji.



Kaskaderdx10

2014-04-29, 18:32
założę sie że gdyby od strony szybki był gruby i twardy arkusz kartonu to nic by sie nie stało... mnie jeszcze nigdy żadna firma kurierska niczego nie uszkodziła

raz tylko zgubili paczke na magazynie :D

ko...........ie

2014-04-29, 18:34
Nie wierzę autorowi filmiku. Może sam wczesniej ciulał tą paczką?
Poza tym... kto k***a kupuje zwykły zegar przez internet? ;o

imegas

2014-04-29, 18:40
Ja zamawiam części do aut przez internet i nigdy się nie rozczarowałem 7 zawsze szybko przywozi i nigdy nie trafił mi się uszkodzony towar np lusterka reflektory itp itd a zamawiam sporo. Wniosek albo koleś próbuje ośmieszyć i zrazić potencjalnych klientów do 7 albo ten jego zegarek to niezłe gówno chińskie że 2 razy pod rząd mu pękła ta szybka :D

MoTIko

2014-04-29, 18:49
Pracowałem przez moment w magazynie i miałem styczność z wysyłkami i wiem, że w firmach kurierskich nie cackają się z paczkami tylko napieprzają nimi jak by były wypełnione puchem. Pamiętam jak kiedyś pakowałem drogie szkło- naprawdę można było tym podrzucać do woli bo dobrze zabezpieczone i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się, że przyszło do klienta w kawałkach ;) .

Imm420

2014-04-29, 19:06
Fake. Mogę zamówić taki zegar, odebrać od kuriera, jebnąć nim 2 razy o ziemię i zwalić winę na ch*jowych dostawców. Osobiście jednak jebie mnie to kto mi paczkę przywiezie, termin dostaw i tak nie przekracza 2 dni, a takich "kruchych" rzeczy nigdy bym przez internet nie zamówił.

zukennuken3d

2014-04-29, 19:24
gowno nie fake. sk***ysyny mi kuwete dla kota tydzien czasu dostaraczali. po tygodniu dostalem sms od sprzedawcy ze podalem bledny adres. sprawdzilem, oczywiscie gowno prawda byl dobry. po 2 dniach kurier przywiozl kuwete, polamana.
kot od 9 dni nie sral i nie wiem czy da rade wytrzymac te kilka dni zanim znowu mi wysla kuwete.

makabrax

2014-04-29, 19:37
zacznijmy od tego że było to tak ch*jowo zapakowane że nawet książek bym tak nie wysłał...
dwa ch*ja ci daje naklejka jeżeli nie dopłaciłeś do specjalnej opcji "nienapie**alania paczką" to nawet sobie możesz nakleić "uwaga uran" i ch*ja sobie z tego zrobią...

De...........ct

2014-04-29, 19:56
Cholera, dziesiatki razy zamawiałem coś "Siódemką" i zawsze bylo wszystko ok. To nasza rodzima firma, nie szkalujmy jej na rzecz korzystania z jakichś General Kuriers Kompany czy innych Lodżistik Systems Spid...

mari00sh

2014-04-29, 19:57
Kurierzy to ch*je, jakość ich usług w ostatnim czasie spadła do zera! całe życie robię zakupy przez internet, zawsze było ok a ostatnio dwie paczki z rzędu i wszystko połamane. Najpierw zasrany K-ex a później nie wiele lepsze DPD.

białywęgorz

2014-04-29, 19:58
Nie wiem czy to zależy od miejsca czy od firmy, ale ja korzystam od 5 lat z DHL'a, i nigdy nie miałem żadnych kłopotów, żadnych.

BykoZauruz

2014-04-29, 19:58
Film może by był ok.

Ale trzeba było kręcić od momenty odbioru paczki od kuriera.

Bo potem mogłeś sobie robić z nią co chcesz

aniechmnie

2014-04-29, 20:05
k***a ludzie, kupujecie przez internet (lol) zegar za 10zl/kuwete za 15zl max, wysylaja toto kurierem ktory bierze z piataka a potem k***icie o niewiadomo co, ze łojezu polamali takie nie takie sukinsyny. prosta sprawa - jaka placa taka praca. chcesz miec caly zegar czy kuwete to rusz tlusta dupe od komputera i przejdz sie do sklepu, daj 2 zlote wiecej zydzie j***ny i przestan pie**olic jeden z drugim jak to zle i niedobrze.