topic

22-latka zgwałciła i zabiła sąsiada. "Rozpruła" go

83
piwo
Stachu Wichura  @ 2010-06-21, 15:54
Zakuta w kajdanki, ze spuszczoną głową, weszła przygarbiona na salę rozpraw w asyście policji. Na jej dziewczęcej twarzy nie było już tego szatańskiego uśmiechu, z jakim rok temu znęcała się w nieludzki sposób nad Bogdanem B. (+47 l.). Prokurator nie ma wątpliwości, że Anna Ś. (22 l.) dopuściła się bestialskiego gwałtu i zabójstwa. Resztę swego życia może spędzić za kratami.

Punktualnie o 11.00 do Sądu Okręgowego w Lublinie, prosto z aresztu, przyjechała skuta w kajdany Anna Ś. (22 l.) i jej kompan Andrzej W.

Oboje odpowiedzą za zbrodnię, którą popełnili 2 sierpnia zeszłego roku. W upalne popołudnie Bogdan B. (†47 l.) pił piwo z kolegą niedaleko domu w Motyczu. Siedzieli w pobliskim zagajniku, gdy nadjechała volkswagenem Anna Ś. z Andrzejem W. i 17-letnią Pauliną P. Od rana pili i jeździli po okolicy. Anna Ś. znała Bogdana B., byli sąsiadami. Najpierw wszyscy rozmawiali i śmiali się, potem zmęczony upałem Bogdan B. się zdrzemnął. I wtedy Anna Ś. z roześmianej koleżanki przemieniła się w potwora. Razem z Pauliną zaczęły bić i kopać leżącego mężczyznę. Po chwili skakały na niego z maski golfa łamiąc mu żebra, obojczyk i nos. Bogdan B. zwijał się z bólu, ale Annie Ś. ciągle było mało.

Jak wynika z akt śledztwa Andrzej W. i Paulina P. przytrzymali ofiarę za nogi i ręce, a Anna Ś. zdjęła mu spodnie i bieliznę, i stanęła nad nim z drewnianym kołkiem w ręku. Zamachnęła się, z całych sił wbiła kij w odbyt ofiary i złamała. Pięciocentymetrowy kawałek drewna został w jamie brzusznej Bogdana B. i rozerwał mu wnętrzności. Mężczyzna z bólu zemdlał.

Wtedy oprawcy uciekli. Zalanego krwią Bogdana B. znaleźli mieszkańcy Motycza. Gdy trafił do szpitala w Lublinie, lekarze robili co mogli, by ocalić mu życie. Przeprowadzili kilka ciężkich operacji, ale niestety po dwóch miesiącach Bogdan B. zmarł.

– Ponoć skatowały go za to, że je podrywał. To kłamstwo. On taki nie był. Znałam go 30 lat – mówiła w sądzie zdruzgotana żona Bogdana B.

Śledczy nie mają wątpliwości, że oprawcy działali ze szczególnym okrucieństwem. – Anna Ś. i Andrzej W. usłyszeli zarzut zabójstwa i gwałtu. Nieletnia Paulina P. odpowie przed sądem dla nieletnich – powiedziała nam Dorota Kawa, szefowa Prokuratury Rejonowej w Lublinie.
+ foto

WaterJetPenis

2010-06-22, 16:02 [link]
buuuuuuuuuuuu myślałem ze go zgwałicły a nie rozj***ły pupe patykiem :/ i have boner :///

domage 

2010-06-22, 16:13 [link]
WaterJetPenis też o tym samym pomyślałem :/
W stanach jakiś koleś pozwał do sądu siostrzenice, albo kuzynke, za to że zrobiła mu laske kiedy on spał na kanapie...

SQT 

1
2010-06-22, 16:14 [link]
ee to jest zadawanie ciężkich obrażeń a nie gwałt. Zapewne nie jeden chciałby być zgwałcony ale nie pobity.

Corporal Gru

1
2010-06-22, 16:28 [link]
A ja bym sobie zrobił pal taki gruby, naostrzyl go, posmarował masłem i wbił ją na ten pal i patrzył jak umiera dniami i nocami błagając o śmierć. Ehh piekny widok...

tashi 

1
2010-06-22, 17:19 [link]
up@ cool story bro.

snik0 

4
2010-06-22, 19:13 [link]
Kiedy przeczytalem ze go zgwalcila pomyslalem
mmmmm
Kiedy zobaczylem jak wyglada pomyslalem
eeee
Kiedy przeczytalem ze "zgwalcila" = wsadzila patyk w dupe pomyslalem
fuuuuu

name01 

3
2010-06-22, 21:28 [link]
a to k***y j***ne

PCXT 

2010-06-22, 23:29 [link]
ku...aaa... że też pewnemu profesorowi się takie rzeczy jak kij w odbycie nie przytrafiają... a tak ładnie gaworzyła menda jak mordowała małpki w afryce. Kiedyś muszę to wszystko znaleźć, wpisać do kompa i tu puścić...

Dervisz 

2010-06-22, 23:46 [link]
Lubie takie zabawy :D

Andraste 

3
2010-06-23, 11:13 [link]
Oczyszczacz napisał/a:
Po roku w pierdlu będzie miała w cipie więcej h*ji niż makaronu w zupie.

Jak na razie to więzienia chyba nie są koedukacyjne ..

SpyAmericano 

2010-06-25, 09:46 [link]
Krzesło elektryczne powinni jej dać! Szkoda że w tym tępym kraju nie ma sprawiedliwości...:/

Bóg

2010-09-16, 20:22 [link]
SpyAmericano napisał/a:
Krzesło elektryczne powinni jej dać! Szkoda że w tym tępym kraju nie ma sprawiedliwości...:/

Jak ona ma dostać krzesło to ja też chcę.

Mr.Ziemniak 

2010-09-24, 20:41 [link]
Oczyszczacz napisał/a:
Po roku w pierdlu będzie miała w cipie więcej h*ji niż makaronu w zupie.

:facepalm: są oddzielne więzienia dla kobiet i mężczyzn

pierdzieluch123

2010-10-26, 05:38 [link]
Co za skandal !!!
To jest oburzające !!!
Jak tak można ludzi traktować ?
Polska to dziki kraj !!!

... żeby rok na rozprawę czekać ? :/
   Popularne tagi
reeps one  extremalna  jednorazówka  niedojrzały  nieznany  co gorsze  krew sączek  balansowanie na kiju  stop klatka  niepelnosprawny  lubic  stan winston  białe linie na drodze  stsrt  czyścioszek  zamkniety  lokatorom  globisz  rodzina najważniejsza
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]