topic

22-latka zgwałciła i zabiła sąsiada. "Rozpruła" go

82
piwo
Stachu Wichura  @ 2010-06-21, 15:54
Zakuta w kajdanki, ze spuszczoną głową, weszła przygarbiona na salę rozpraw w asyście policji. Na jej dziewczęcej twarzy nie było już tego szatańskiego uśmiechu, z jakim rok temu znęcała się w nieludzki sposób nad Bogdanem B. (+47 l.). Prokurator nie ma wątpliwości, że Anna Ś. (22 l.) dopuściła się bestialskiego gwałtu i zabójstwa. Resztę swego życia może spędzić za kratami.

Punktualnie o 11.00 do Sądu Okręgowego w Lublinie, prosto z aresztu, przyjechała skuta w kajdany Anna Ś. (22 l.) i jej kompan Andrzej W.

Oboje odpowiedzą za zbrodnię, którą popełnili 2 sierpnia zeszłego roku. W upalne popołudnie Bogdan B. (†47 l.) pił piwo z kolegą niedaleko domu w Motyczu. Siedzieli w pobliskim zagajniku, gdy nadjechała volkswagenem Anna Ś. z Andrzejem W. i 17-letnią Pauliną P. Od rana pili i jeździli po okolicy. Anna Ś. znała Bogdana B., byli sąsiadami. Najpierw wszyscy rozmawiali i śmiali się, potem zmęczony upałem Bogdan B. się zdrzemnął. I wtedy Anna Ś. z roześmianej koleżanki przemieniła się w potwora. Razem z Pauliną zaczęły bić i kopać leżącego mężczyznę. Po chwili skakały na niego z maski golfa łamiąc mu żebra, obojczyk i nos. Bogdan B. zwijał się z bólu, ale Annie Ś. ciągle było mało.

Jak wynika z akt śledztwa Andrzej W. i Paulina P. przytrzymali ofiarę za nogi i ręce, a Anna Ś. zdjęła mu spodnie i bieliznę, i stanęła nad nim z drewnianym kołkiem w ręku. Zamachnęła się, z całych sił wbiła kij w odbyt ofiary i złamała. Pięciocentymetrowy kawałek drewna został w jamie brzusznej Bogdana B. i rozerwał mu wnętrzności. Mężczyzna z bólu zemdlał.

Wtedy oprawcy uciekli. Zalanego krwią Bogdana B. znaleźli mieszkańcy Motycza. Gdy trafił do szpitala w Lublinie, lekarze robili co mogli, by ocalić mu życie. Przeprowadzili kilka ciężkich operacji, ale niestety po dwóch miesiącach Bogdan B. zmarł.

– Ponoć skatowały go za to, że je podrywał. To kłamstwo. On taki nie był. Znałam go 30 lat – mówiła w sądzie zdruzgotana żona Bogdana B.

Śledczy nie mają wątpliwości, że oprawcy działali ze szczególnym okrucieństwem. – Anna Ś. i Andrzej W. usłyszeli zarzut zabójstwa i gwałtu. Nieletnia Paulina P. odpowie przed sądem dla nieletnich – powiedziała nam Dorota Kawa, szefowa Prokuratury Rejonowej w Lublinie.
+ foto

WaterJetPenis

2010-06-22, 16:02 [link]
buuuuuuuuuuuu myślałem ze go zgwałicły a nie rozj***ły pupe patykiem :/ i have boner :///

domage 

2010-06-22, 16:13 [link]
WaterJetPenis też o tym samym pomyślałem :/
W stanach jakiś koleś pozwał do sądu siostrzenice, albo kuzynke, za to że zrobiła mu laske kiedy on spał na kanapie...

SQT 

1
2010-06-22, 16:14 [link]
ee to jest zadawanie ciężkich obrażeń a nie gwałt. Zapewne nie jeden chciałby być zgwałcony ale nie pobity.

Corporal Gru

1
2010-06-22, 16:28 [link]
A ja bym sobie zrobił pal taki gruby, naostrzyl go, posmarował masłem i wbił ją na ten pal i patrzył jak umiera dniami i nocami błagając o śmierć. Ehh piekny widok...

tashi 

1
2010-06-22, 17:19 [link]
up@ cool story bro.

snik0 

4
2010-06-22, 19:13 [link]
Kiedy przeczytalem ze go zgwalcila pomyslalem
mmmmm
Kiedy zobaczylem jak wyglada pomyslalem
eeee
Kiedy przeczytalem ze "zgwalcila" = wsadzila patyk w dupe pomyslalem
fuuuuu

name01 

3
2010-06-22, 21:28 [link]
a to k***y j***ne

PCXT 

2010-06-22, 23:29 [link]
ku...aaa... że też pewnemu profesorowi się takie rzeczy jak kij w odbycie nie przytrafiają... a tak ładnie gaworzyła menda jak mordowała małpki w afryce. Kiedyś muszę to wszystko znaleźć, wpisać do kompa i tu puścić...

Dervisz 

2010-06-22, 23:46 [link]
Lubie takie zabawy :D

Andraste 

3
2010-06-23, 11:13 [link]
Oczyszczacz napisał/a:
Po roku w pierdlu będzie miała w cipie więcej h*ji niż makaronu w zupie.

Jak na razie to więzienia chyba nie są koedukacyjne ..

SpyAmericano 

2010-06-25, 09:46 [link]
Krzesło elektryczne powinni jej dać! Szkoda że w tym tępym kraju nie ma sprawiedliwości...:/

Bóg

2010-09-16, 20:22 [link]
SpyAmericano napisał/a:
Krzesło elektryczne powinni jej dać! Szkoda że w tym tępym kraju nie ma sprawiedliwości...:/

Jak ona ma dostać krzesło to ja też chcę.

Mr.Ziemniak 

2010-09-24, 20:41 [link]
Oczyszczacz napisał/a:
Po roku w pierdlu będzie miała w cipie więcej h*ji niż makaronu w zupie.

:facepalm: są oddzielne więzienia dla kobiet i mężczyzn

pierdzieluch123

2010-10-26, 05:38 [link]
Co za skandal !!!
To jest oburzające !!!
Jak tak można ludzi traktować ?
Polska to dziki kraj !!!

... żeby rok na rozprawę czekać ? :/
   Popularne tagi
któlik  theodorou  warcrat  internet dokument  carpie  vento  przyszpanowal  usuwa  wpisy  klapy  skoryrne  politechnika łódzka  raben  piernikpieczony  lph  saggin
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]