18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

10.04

Kurgiel • 2014-04-12, 11:08
Choćby nawet sam Jezus zstąpił z nieba na Ziemię i oświadczył, że w Smoleńsku nie było zamachu, tylko zwykła katastrofa, to Kaczyński nie omieszkałby wypomnieć, że powiedział to Żyd...


Kulturalnie zaj***ne z JM.

Smutas

2014-04-12, 11:09
Lepiej byś trochę rozumu dla siebie zaj***ł, bo masz widoczne braki.

~Mieszek_Kiler

2014-04-12, 11:14
O k***a Smutas znów się uaktywnił xD

Tylko Antoni, Antoni, Antoni :krejzi:

no...........wa

2014-04-12, 11:16
Mam nadzieje ze nie ten debil Jezys chytrus..

!Timon

2014-04-12, 11:21
Cyrki cyrkami ale pytanie brzmi jak wiele zj***ła administracja państwowa, że PO nie chciało przeprowadzić śledztwa NATOwskiego.

Z dużym prawdopodobieństwem potwierdziliby, że to katastrofa lotnicza wynikająca z zaniedbań ale ile brudów przy okazji by wylazło... :)

lajtek12

2014-04-12, 11:37
ej czy to był zamach czy nie to i tak dobrze sie stało ;P

BongMan

2014-04-12, 11:47
Jeśli to był zamach, to najprawdopodobniej stoją za tym niemcy. ch*je mają szpiclów w całej Polsce, no i to im najbardziej by było na rękę odj***ć Kaczyńskiego (który był przeciwko UE) i zwalić winę na Ruskich. Dzięki temu całe tabuny bezmógich lemingów toczą pianę na Ruskich, a szwabom włażą jeszcze głębiej w dupę.

gaijin

2014-04-12, 12:15
BongMan napisał/a:

Jeśli to był zamach, to najprawdopodobniej stoją za tym niemcy. ch*je mają szpiclów w całej Polsce, no i to im najbardziej by było na rękę odj***ć Kaczyńskiego (który był przeciwko UE) i zwalić winę na Ruskich. Dzięki temu całe tabuny bezmógich lemingów toczą pianę na Ruskich, a szwabom włażą jeszcze głębiej w dupę.



Myślę, że jednak to byli Ruscy, żeby elita intelektualna Polski myślała, że to Niemcy, którzy chcieli zgonić na Ruskich. Niewykluczone nawet, że zrobili to razem, albo niezależnie i doszło do dwóch wybuchów. Osobiście podejrzewam, że nawet trzech, bo przecież PiS też wiele zyskał, prawie wygrał wybory i tu się pojawia pytanie, czy dokonał tego Jarek, czy może Lech w akcie poświęcenia. A może znów razem niezależnie i wybuchy były cztery?

KiecolPB

2014-04-12, 16:33
Szkoda tylko że tak nie będzie bo zapomnieliście, że jezusa nie ma :amused:

kapral

2014-04-12, 16:39
widzicie jak wam mózgi wysrało? tylko kaczyński i kaczyński. po pierwsze na tym pokładzie były ważniejsze osoby, a po drugie to uważacie że sposobem na odj***nie już tego waszego kochanego kaczyńskiego, jest rozpie**olenie rządowego samolotu na oczach całego świata, lecącego na obchody święta o którym rosja by chciała bardzo zapomnieć a nie informować cały świat? Lepper, Blida, Petelicki - tak sie odpie**ala niewygodne osoby, po cichu i w tajemnicy a nie robi się rozpie**olu na cały kraj.

Slavvek

2014-04-12, 16:39
mamurlew napisał/a:

Mam nadzieje ze nie ten debil Jezys chytrus..


Odwal się od chłopa, przynajmniej szczery :amused:

wlochi

2014-04-12, 16:40
I jak w tym kraju k***a ma być dobrze, jak Polacy śmieją się z katastrofy w której zginęli m.in polscy generałowie, i mają w dupie, że nawet nie zrobiono rzetelnego śledztwa.

Policeman

2014-04-12, 16:52
Powiem szczerze, boli mnie życie wśród takich debili jak wy. Śledztwo trwa,bez żadnej pomocy ze strony państwa. Barany [obraża to trochę barany, ale cóż], takie jak wy beczą, choć gówno wiedzą. Ja sam nic nie wiem o katastrofie, wiem, że samolot leciał, spadł i rozbił się w dosyć niejasnych okolicznościach. Lista dziwnych rzeczy dookoła tej tragedii jest przerażająca, a uchybienia rządu w tej sprawie to kwestia nawet odwołania go, tylko i wyłącznie za ten popis nieudolności.

Gdybyście głupie lemingowe k***y zadały sobie odrobinę trudu i sprawdziły KTO leciał tym samolotem z punktu widzenia obronności kraju, to może [a raczej nie] doszłoby wam z czasem do tych pustych łbów, że to naprawdę dziwna sprawa, jak zestawi się to wszystko z "katastrfofą" CAS'y. Co się stało z pilotem JAK'a-40? Popełnił samobójstwo w piwnicy, dziwne po tym jak zaczął bronić pilotów i mówić, że JAK zarejestrował uchybienia ze strony wieży kontroli. Czarne skrzynki JAK'a po 4 latach dalej nie są upublicznione. Komisja millera [ścierwo z małej litery] przepisała wszystkie wnioski wersji rosyjskiej, gdzie pijany Błasik w kokpicie wywierał wpływ. miller w nagrodę za swoją pracę dostał posadę życiową jako marszałek małopolski.

Moim zdaniem to był zamach Rosjan na postać [głównie] generała Gągora, który miał być szefem NATO. Ich plany na Ukrainie mogłyby się skomplikować gdyby szef NATO był Polakiem, dodatkowo kształconym na akademii West Point. Zacznijcie k***a myśleć samodzielnie j***ne gw-owskie i po-wskie lemingi.

Lukasz_S

2014-04-12, 17:09
Alternatywna wersja

"Choćby nawet sam Jezus zstąpił z nieba na Ziemię i oświadczył, że w Smoleńsku nie było ani katastrofy ani zamachu, a to wszystko to taka szopka dla tępaków, generałów wybili w nieznanym nam miejscu, a Kaczyński grzeje dupę w Izraelu śmiejąc się z głupich Polaków, ciekawe kto by w to uwierzył."

Tak na marginesie mylą się i zwolennicy zamachu i zwolennicy katastrofy, tylko k***a brak wam wiedzy i wyobraźni aby pojąć jak władza steruje plebsem.