18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

10 męskich zachowań, których nigdy nie zrozumie żadna kobiet

filipczax_ck • 2015-03-16, 02:50
Aach, rozmarzyłem się, gdy wpadłem na pomysł dzisiejszego wpisu. A to dlatego, że siedziałem pod brzytwą mego golibrody i radowałem z klimatu panującego w iście męskim towarzystwie. Na ścianie głowy jeleni, rubaszna atmosfera, nie ma plotek ani fochów, jest cudownie prosto i łatwo. Bo same chłopy! I tak sobie pomyślałem, że Wam napiszę o 10 zachowaniach mężczyzn, których nie zrozumieją nigdy kobiety. A co tam! Tylko uwaga, czytać z przymrużeniem oka… ;-)

1. Sikanie w resztki kupy w toalecie

Ha! To dopiero początek, z grubej rury! Żadna kobieta nie wie, że faceci to czyściciele publicznych kibli. Wszyscy leją w kupę pozostawioną przed poprzednika, chroniąc tym samym nozdrza nowych użytkowników przez atakiem olfaktorycznym. Czy to jakże prymitywne zachowanie zmienia świat na lepszy? Oczywiście! Na jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie, Schiphol w Amsterdamie, od kiedy w pisuarach pojawił się rysunek muchy, ilość moczu na zewnątrz pisuaru zmalała o 80%. Po prostu, żadna kobieta nie wie, że facet musi mieć cel… I wykonać misję!

2. Zapłacić kobiecie za lunch, ciucha, cokolwiek

Tak jak kiedyś zabijał mamuta i z dumą przynosił do jaskini, tak dziś przynosi pieniądze. Bez możliwości ich wydania ich zarabiania traci sens tak samo, jak upolować mamuta i nie zjeść. Dlatego kobieta walcząc o swoją niezależność i nie pozwalając sobie lunchu postawić nie zauważa, że uderza w jego dumę jako dobrego myśliwego. I go odrzuca, do czego on się nigdy nie przyzna.

3. Mieć kodeks

Kodeks jest święty. Nie ruszy go żadna moralność, żadna kobieta, żadna religia. Nie podrywać siostry kumpla. O niewierności kolegi nie mówić głośno. Staje się w obronie przyjaciela, nawet jak się dostanie w mordę. I nawet, gdy przyjaciel nie ma racji. Po prostu, to przyjaciel i tyle. Bo kodeks jest święty.

4. Bąki są bardzo śmieszne

Mężczyźni zupełnie nie rozumieją, jak to możliwe że kobiet nie śmieszy puszczanie bąków. Bulgotnik wanienny nie jest śmieszny? A długi wyciskacz łez? A ryzykowny Pan Kleks? Przecież to szczyt brechtów, szczególnie gdy kobieta ucieka i robi larum, że śmierdzi. Ba! Męskie bąki śmierdzą, bo są męskie i prawdziwe!

5. Nie chodzić na zakupy z kobietami

Statystycznie Polka spędza w sklepie o 20 minut więcej, gdy nie ma obok niej mężczyzny. Zakupy z kobietami są nudne, męczące i na Boga, ile można się decydować? Dlatego mężczyzna umie niczym z radarem wypatrzyć cel zakupowy, podjąć decyzję, zapłacić i wyjść. Wyjść! Wyjść ze sklepu! Bo chodzenie na zakupy służy kupowaniu, a nie chodzeniu bez końca po sklepie.

6. Rzucanie skarpetek na środku pokoju

To nie jest ani obrzydliwe, ani brudne, ani bałaganiarskie. To, Drogie Panie, jest nasz dom, a my się w nim czujemy domowo!

7. Chcemy być podziwiani

Blisko 80% zdrad z męskiej strony wynika z faktu tego, że kobieta przestała na nich zwracać uwagę. Jest nagi? Klepnij w pupę. Ładnie się ubrał? Daj komplement. Długo pracował? Zauważ. I nade wszystko podziwiaj, podziwiaj, podziwiaj.

8. Granie na smartfonie

Tak, lubimy grać. Tak, gra jest głupia. Tak, nie ma w niej żadnej wartości edukacyjnej. Tak, tak, tak….
Ale i tak gramy. Bo ta gra jest zaje…

9. Jak chorujemy, to umieramy

A wtedy kobieta ma być mamą. Dbać, przytulać, chuchać i dmuchać. Tak, mimo że to tylko kaszel, śmierć jest pewna. Ciesz się kobieto z naszej obecności, póki możesz!

10. Ubieranie się lekko, gdy jest zimno

To znaczy nie jest zimno, przynajmniej nam nie. Nigdy! Nawet jak jest -20 na zewnątrz, przecież to luzik przejść do garażu w koszulce i lekkiej kurtce. Po pierwsze, nic się nie stanie, po drugie, wcale nie jest tak zimno.

Vinsix

2015-03-16, 03:23
Ja pie**ole najpierw ten sam wirus sp***olenia i gimbusiarskiej głupoty zaatakował Joemonster, teraz Sadistic....
Aż dziwne, że autor nie ma nicku "Foka"
Pozdro dla kumatych

Ciasteczkowypotwor

2015-03-16, 03:54
@up A tam gadasz, sama prawda, a sadistic widział gorsze wyliczanki.

koreapłn

2015-03-16, 04:34
Czemu sugerujesz nam że to ty jesteś tego autorem klamczuszku? Niestety ten tekst należy do Mateusza Grzesiaka, nie do ciebie.

sexzabawka

2015-03-16, 04:49
9.... Za pedalstwo powinien dostać bana!

Sayagin666

2015-03-16, 06:45
ja pie**ole - wyliczanka tak zyciowa jak polskie filmy o "mlodych i ambitnych" mieszkajacych w warszafce... 1/3 MAX jako tako pasuje... reszta niebardzo

Inze

2015-03-16, 09:17
@Vinsix "Pozdro dla kumatych". k***a znów nie udało mi się załapać do elity -.-

Ehoo

2015-03-16, 09:28
Słabe w ch*j

kapelan_szturmowy

2015-03-16, 09:29
Cytat:

1/3 MAX jako tako pasuje... reszta niebardzo

czyli spędzasz w galeriach handlowych więcej czasu niż Twoja kobieta?

mily1200

2015-03-16, 09:30
Wiedziałem, że znajdzie się jedna p*zda, która wyrwie się z tłumu i rzuci "pedelstwo". k***a mać! Co nie zrobisz to pedał. Zaraz ktoś jeszcze napisze, że autor jest pedałem, bo golony był wśród innych "chłopów".

Kuriki

2015-03-16, 09:33
filipczax_ck napisał/a:

Nie podrywać siostry kumpla.


W sumie dobrze jest pogadać o tym z kumplem. Ja swojemu powiedziałem, że jego siostra mi się podoba i chciałbym ją poderwać. On odpowiedział, że spoko i w sumie lepiej żeby mnie miała obok, bo jestem swój gość, niż jakiegoś obcego fagasa co to może ją syfem zarazić czy po prostu mu się nie spodobać :-P

Baranejro

2015-03-16, 10:33
Oprócz 9 i 10 to w zasadzie by się zgadzało ;p