18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KURWA !

matiqq • 2013-05-07, 22:23
Cześć Sadole,

Wiem, że to nijak ma się do użynania głów i stepowania szpikami po jądrach, ale jest to moja osobista Tragedia z dziś, a dokładniej stało się to około godziny 17.30 w Niemieckim mieście Suhl w którym mieszkam wraz z rodzinką.















E38 zajęła się ogniem w czasie stania na światłach,
z początku dym był rzadki i pół przeźroczysty więc nie zainteresował mnie zbytnio gdyż padał deszcz a ja miałem ładnie przepędzony wydech więc pomyślałem, że to woda sobie paruje, lecz po kilkunastu sekundach, kiedy dymek zrobił się ognisto czerwony wykrzyknąłem "k***A, wypie**alać z samochodu" (tak, powiedziałem tak do syna i żony która powinna siedzieć w kuchni, ale nie bo Kaufland...).
Jako, że to w Niemczech, gdzie ni ma obowiązku wożenia gaśnicy, to żaden pie**olec nie posiadał takiej... poza jednym miłym panem z "jedno kilogramówką", którą zdusił ogień na jakąś minutę, przez co straż autostradowa zdążyła przejechać te kilka set metrów od autostrady do mnie i pomóc w gaszeniu... zgasić po prostu.

Pewnie pojawi się pytanie o to dlaczego ja nie gasiłem więc odpowiem poniżej:

Pech chciał, że kilka dni wcześniej moja jedno kilówka została zostawiona w garażu powodem transportu wielu pierdół, które potrzebowałem na warsztat do złożenia Golfa klienta...
Tak więc jedyne, co miałem to "jednostrzałówka", która nie poradziła sobie nawet z pokonaniem drogi od nerki do lampy (maski nie wolno k***a otwierać, jak się jara pod nią...).

Najbardziej szkoda mi samochodu, gdyż nie była to zabawka z Otomoto za dwadzieścia tysięcy lecz coś co kocham, coś na co wyj***łem jakieś pięćdziesiąt tysi z powodu pasji oraz ubustwiania tego modelu. Co gorsza, nie miałem AC, gdyż skończyło się jakiś czas temu, a ja wykupiłem na kwartał zwykłe AC, gdyż planowałem małą przeróbkę (Kompresor z Mercedesa) i nie miałem zamiaru ujeżdżać buni...

Wyszło jak wyszło, jest mi Kurewnie przykro i z łezką pod okiem dodaję ten Temat.

PS. Prawdopodobnym winowajcą jest lampa, a dokładniej Xenon, ale to okaże się za jakiś czas, jak już wypieprzę resztki z pod machy.

mieczak

2013-05-07, 22:27
dokładnie hehhe

le...........ce

2013-05-07, 22:34
matiqq, Jesteś w ciąży? :amused:
Czy to nie Ty? :(

forest1600

2013-05-07, 22:34
wspolczuje... ja bylem prawie plakalem jak mi jakis dzieciak drzwi w matizie przerysowal, a tu bmw sie spalilo....

buenos111

2013-05-07, 22:36
Naprawde łącze się z toba w bólu ładne siedem(było) Oddaj komuś w Polsce to będzie igła od dziadka lekarza.

matiqq

2013-05-07, 22:36
A.J.K.S napisał/a:

matiqq, Jesteś w ciąży? :amused:
Czy to nie Ty? :(



Facet bez brzucha,
to jak kufel bez ucha i ch*j! ;D

Zyb78

2013-05-07, 22:36
Dlatego gaśnica i apteczka , powinna być zawsze w aucie a nie gdy prawo tego wymaga .

macior13

2013-05-07, 22:37
przykro :( piękne auto

qhash

2013-05-07, 22:38
SKINHEAD napisał/a:

Oj spalilo sie BMW... a takie ladne bylo ledwie 30 letnie... tak bywa jak sie wpakowalo 50 patoli w stare bmw ktore pamietalo 2 wojne swiatowa :) Tak bardzo mi z tego powodu... obojetnie :)



nie ma to jak passat w kombi w dizlu co nie :)

straatveger

2013-05-07, 22:39
Piątka ode mnie, patrzcie tak wygląda Polak w Niemczech BMW w bananowych skórach a nie Tico z kocami zeby siedzen nie uwalić brudno dupo

as...........90

2013-05-07, 22:40
Za temat "k***A !" dostajesz piwo, jebłem :amused:

poczam

2013-05-07, 22:41
nie to żebym się śmiał z twojego nieszczęścia wręcz ci współczuje :cry: ale zgodnie z regułami sadola:


doob888

2013-05-07, 22:43
no to teraz masz powód do swapa ;)
ciesz się, że wszyscy cali, a samochód to rzecz nabyta