18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brygadzista wszedł do maszyny...

Halman • 2024-05-08, 19:51

i zgadnijcie co się stało....

Kriski

2024-05-08, 19:56
Mógł choć rękę wystawić, wzorem terminatora.

psyhepl

2024-05-08, 20:09
pytanie co to za maszyna i co robi? bo czuję niedosyt

siwybialy

2024-05-08, 20:11
No co. Nie wyłączył maszyny. Wlazł. Zadziałał na jakiś czujnik i pyk.

WeZr

2024-05-08, 20:21
Zgaduje... naprawił xD

baronturbina

2024-05-08, 20:26
psyhepl napisał/a:

pytanie co to za maszyna i co robi? bo czuję niedosyt


Już pędzę z wyjaśnieniem:
Ta maszyna to Abstraktomat 3000 – rewolucyjne urządzenie do zgniatania czegoś abstrakcyjnego.
Opis działania Abstraktomatu 3000 jest w miarę prosty. Proces dzieli się na cztery etapy:
1. Wprowadzenie abstrakcji: Na początku użytkownik wprowadza dowolny abstrakcyjny koncept, np. “miłość”, “czas”, “wolność” lub “sens życia”.
2. Analiza abstrakcji: Abstraktomat 3000 używa zaawansowanych algorytmów do analizy struktury abstrakcji. Wykrywa skomplikowane wzorce, ukryte znaczenia i niewidoczne związki.
3. Zgniatanie abstrakcji: Urządzenie wykorzystuje mechaniczne ramiona, aby dosłownie zgnieść abstrakcyjny koncept. To działa na zasadzie przekształcania go w coś konkretnego – np. w kształt geometryczny lub kolorowy wir.
4. Rezultat: Na wyjściu otrzymujemy nową, zmaterializowaną formę abstrakcji. Może to być abstrakcyjny obraz, rzeźba, haiku lub nawet tajemniczy taniec.

Abstraktomat 3000 jest idealny dla artystów, filozofów i wszystkich, którzy chcą przekształcić abstrakcyjne myśli w coś, co można zobaczyć, dotknąć lub poczuć.

Co najważniejsze, nadal trzeba mieć ważne badania lekarskie dopuszczające pracownika do pracy na stanowisku „Operator Abstraktora 3000”, szkolenie wstępne z dziedziny BHP i szkole ie stanowiskowe.

Mam nadzieję że rozwiałem wszelkie watpliwości.

psyhepl

2024-05-08, 20:33
Up dziękuję za obszerne wyjaśnienie

turor

2024-05-08, 20:37
Taki brygadzista roboty nauczy :D

Veni_Vidi

2024-05-08, 20:37
Nie stać!
Robić, robić, zapie**alać, kasa, kasa...

Jarek_Wielki

2024-05-08, 21:01
baronturbina napisał/a:

Już pędzę z wyjaśnieniem:
Ta maszyna to Abstraktomat 3000 – rewolucyjne urządzenie do zgniatania czegoś abstrakcyjnego.
Opis działania Abstraktomatu 3000 jest w miarę prosty. Proces dzieli się na cztery etapy:
1. Wprowadzenie abstrakcji: Na początku użytkownik wprowadza dowolny abstrakcyjny koncept, np. “miłość”, “czas”, “wolność” lub “sens życia”.
2. Analiza abstrakcji: Abstraktomat 3000 używa zaawansowanych algorytmów do analizy struktury abstrakcji. Wykrywa skomplikowane wzorce, ukryte znaczenia i niewidoczne związki.
3. Zgniatanie abstrakcji: Urządzenie wykorzystuje mechaniczne ramiona, aby dosłownie zgnieść abstrakcyjny koncept. To działa na zasadzie przekształcania go w coś konkretnego – np. w kształt geometryczny lub kolorowy wir.
4. Rezultat: Na wyjściu otrzymujemy nową, zmaterializowaną formę abstrakcji. Może to być abstrakcyjny obraz, rzeźba, haiku lub nawet tajemniczy taniec.
Abstraktomat 3000 jest idealny dla artystów, filozofów i wszystkich, którzy chcą przekształcić abstrakcyjne myśli w coś, co można zobaczyć, dotknąć lub poczuć.
Co najważniejsze, nadal trzeba mieć ważne badania lekarskie dopuszczające pracownika do pracy na stanowisku „Operator Abstraktora 3000”, szkolenie wstępne z dziedziny BHP i szkole ie stanowiskowe.
Mam nadzieję że rozwiałem wszelkie watpliwości.



Daj namiar na dilera

ja_ierdole

2024-05-08, 21:01
abstraktomator 3000 no k***a mistrz !

PeterNORTH

2024-05-08, 21:37
baron skończ brać narkotyki przegrywie.

Janko

2024-05-08, 22:13
Wszedł do maszyny i znikł